ناتریوما

خمیر شاخ سوز

  • شاخ زدایی گوساله در سنین پایین (5-14) روزگی
  • از تماس با پوست و چشم دام خودداری شود. در صورت تماس با پوست، ناحیه را با کمی سرکه شستشو داده و سپس با پنبه و آب فراوان بشویید و در صورت تماس دارو با چشم ناحیه را با آب فراوان شستشو دهید، چنانچه از دارو شاخ سوز به طور ناخواسته، بیش از مقدار مجاز بر روی برجستگی شاخ گوساله ریخته شود، موضع را کاملا با پنبه پاک کرده و پس از ۲۴ ساعت، مجددا اقدام به شاخ سوزی نمایید. جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی و رعایت بهداشت، سرنگ های مصرف شده را به طور کاملا بهداشتی معدوم کنید.
  • فقط برای مصرف دامپزشکی
دسته: پمادهای جلدی, محصولات
برچسب ها: پماد جلدی دام, پماد جلدی گاو, پماد جلدی گوسفند, خمیر شاخ سوز, شاخ زدایی
توضیحات
ترکیب: هر تیوب حاوی:
– 25% وزنی-وزنی سدیم هیدروکساید، سوسپانسیون کننده و آب می باشد.
روش و مقدار مصرف: هرتیوب مخصوص شاخ سوزی 5 گوساله می‌باشد. در سنین پائین (14-5 روزگی) و زمانی­که برجستگی شاخ گوساله‌ها قابل لمس باشد، ابتدا موهای ناحیه برجسته شاخ را با قیچی کوتاه نمائید و در صورت تمایل، می‌توانید دور قسمت برآمدگی شاخ را با کمی گریس یا وازلین چرب نمائید. سپس لایه نازکی از خمیر را به قطر مناسب و ضخامت 2- 1 میلی­متر برروی آن بمالید. جهت جلوگیری از پاک کردن خمیر توسط گوساله، می‌توانید برای مدتی سرواندام‌های حرکتی گوساله را مقید نمائید. گوساله‌ها در هنگام شاخ سوزی می‌بایست از سایرین، بطور جداگانه نگهداری شوند.
شراط نگهداری: –در دمای کمتر از oC 25 و دور از نور نگهداری شود.

–از یخ زدگی محافظت شود.

موارد احتیاط:

از تماس با پوست و چشم دام خودداری شود. در صورت تماس با پوست، ناحیه را با کمی سرکه شستشو داده و سپس با پنبه و آب فراوان بشویید و در صورت تماس دارو با چشم ناحیه را با آب فراوان شستشو دهید، چنانچه از دارو شاخ سوز به طور ناخواسته، بیش از مجاز بر روی برجستگی شاخ گوساله ریخته شود، موضع را کاملا با پنبه پاک کرده و پس از 24 ساعت، مجددا اقدام به شاخ سوزی نمایید. جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی و رعایت بهداشت، سرنگ های مصرف شده را به طور بهداشتی کاملا معدوم نمایید.

بسته بندی: تیوب 20 گرمی
برای خرید محصول و اطلاع از موجودی آن به لینک نمایندگان استانی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.