[us_page_title align=”center” description=”1″]
  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. پارافین
برچسب ها:

پارافین یک محصول پتروشیمی بدست آمده از تصفیه نفت خام است که دارای ناخالصیهای مختلف سمی و غیرسمی میباشد. باوجود اینکه پارافین بیشتر با کاربرد آن در شمع سازی شناخته میشود، می توان باحذف مواد ناخواسته و خالص سازی آن نوعی پارافین خالص تولید نمود که همان پارافین مایع است و آن هم بسته به میزان تصفیه و حذف مواد سمی و مضر آن با قیمتهای متفاوت به بازار عرضه میگردد. لازم به ذکر است پارافین مایع خوراکی نوعی هیدروکربن کاملاشفاف، بدون طعم وبی بو است و بایستی به این نکته توجه شود که تنها این نوع از پارافین قابلیت مصرف خوراکی و درمانی را دارا میباشد و باقیماندن هرگونه مواد جانبی درآن به نوعی محصول را به گرید صنعتی وارد میکند که عوارض مصرف این نوع روغن صنعتی برای دام باتوجه به عمرکوتاه اقتصادی آن چندان مشخص نمی باشد ولیکن مصرف محصولات دامی دردراز مدت توسط انسان میتواند باعث بروز بیماریهای جبران ناپذیری گردد.

متاسفانه درشرایط فعلی تحریمها وبا توجه به افزایش قیمت 120 درصدی نوع خوراکی پارافین نسبت به سال گذشته ، متاسفانه شاهد ترکیب دو محصول خوراکی و صنعتی یا در بعضی موارد استفاده از نوع کمتر تصفیه شده آن در برخی کارگاهها وکارخانه های تولید وبسته بندی این محصول  تنها به علت سود بیشتر و فروش بهتر هستیم، که جای بسی تامل و تفکر دارد.

شرکت فن آوری زیستی کیمیا با توجه به شعار و عملکرد همیشگی خود مبنی بر تعهد، کیفیت، نوآوری و مشتری مداری، مفتخر است اعلام کند که پارافین مورد استفاده در محصولات خوراکی این شرکت، از نوع پارافین خوراکی خالص و با استاندارد USP و BP میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.