درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
تاریخچه

شرکت فن آوری زیستی کیمیا در سال1377، با هدف تولید داروهای دامی و فرآورده های بیولوژیک تاسیس شد و هم اکنون یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان پمادهای داخل پستانی MC و DC، پمادهای چشمی ، پمادهای جلدی و محلول های دارویی خوراکی درسطح کشور به شمار می رود.

این شرکت با تکیه بر پرسنل متخصص و کارآزموده، برخورداری از خطوط تولید استاندارد، بخش R&D و آزمایشگاه های شیمی، میکروبیولوژی و فیزیک، واحد QC(کنترل کیفیت) و باهدف تامین نیازهای داروئی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی درحال فعالیت است و توانسته است سهم عمده ای ازبازار داروئی دامپزشکی کشور را به خود اختصاص دهد.

تعداد محصولات شرکت فن آوری زیستی کیمیا درحال حاضر چهل قلم شامل پمادهای پستانی MC و DC، آنتی بیوتیک های خوراکی، ضدنفخ ها، پمادهای چشمی، پمادهای جلدی، پارافین مایع صد درصد خوراکی  و ژل لوبریکنت که در درمان سخت زایی ها و معاینات مورد استفاده می باشد. همچنین به زودی محصولات جدید نیز به سبد تولیدات دارویی آن اضافه خواهد شد.

شعار اصلی این شرکت تعهد، کیفیت، نوآوری و مشتری مداری است و همواره خود را پایبند به این چهار اصل می داند.

ماموریت و ارکان جهت ساز

شرکت فن آوری زیستی کیمیا (سهامی خاص)، با بیش از 20 سال تجربه در تامین داروها و پمادهای پستانی دامپزشکی، فعالیت های بازرگانی، بازاریابی، تحقیقات و با تاکید بر دانش و فناوری های روز دنیا و زیرساخت های کیفی مورد نیاز و با تکیه بر سرمایه های انسانی و استانداردهای مورد تائید مراجع ملی، به منظور ایجاد جامعه ای سالم و با نشاط فعالیت می کند.

راه اندازی سایت تولید داروهای تزریقی، سایت تولید محصولات آنتی بیوتیکی و ویتامین های پودر و محلول، اسپری های آنتی بیوتیکی و محلول های ضدعفونی کننده تا سال 1403، از چشم انداز های این مجموعه است.

چشم انداز
ارزش های محوری

 تعهد و نوآوری در کسب و کار

همگامی با استانداردهای روز دنیا

اهتمام به بهبود مستمر کیفیت، محصولات و خدمات

ارتقاء نگرش مشتری مداری در سازمان

حفظ تعهد به اهداف سازمانی

اعضای شرکت

جوایز و افتخارات

فهرست